PRZEWODNIK

NA CO ZWRÓCIĆ UWAGĘ PODCZAS ZAKUPU KSEROKOPIARKI?

POZNAJ SWOJE POTRZEBY I WYMAGANIA

Funkcje kserokopiarki

Określenie funkcji urządzenia jest ważne, aby mieć pewność, że spełni ono Twoje potrzeby. Należy się zastanowić jaka ilość dokumentów będzie drukowana a jaka skanowana? Czy będziemy używać papieru o standardowej grubości czy zamierzamy drukować na papierze o grubszej gramaturze? Ilu użytkowników będzie miała nasza kserokopiarka? Czy potrzebujemy Fax? Warto  poświęcić trochę czasu aby podjąć właściwą decyzję. Zachęcamy do skontaktowania się z naszym zespołem, który z przyjemnością wesprze Cię dowiadując się więcej o Twoich potrzebach.

kserokopiarki poleasingowe
POZNAJ KOSZTY EKSPLOATACYJNE

Eksploatacja

Cena kserokopiarki nigdy nie powinna być głównym kryterium wyboru. Zawsze należy sprawdzić koszt, wydajność tonerów, a dodatkowo wytrzymałość bębnów i porównać je z innymi dostępnymi na rynku rozwiązaniami.

POZNAJ DOSTAWCĘ URZĄDZENIA

Wybór dostawcy

To prawda, że gdzieś w internecie można dostać kserokopiarkę taniej. Należy jednak wziąć pod uwagę co dzieje się kiedy w naszym urządzeniu wystąpi awaria? Zazwyczaj towar musimy odesłać na swój koszt do dostawcy, a później czekać, aż reklamacja zostanie przyjęta, a cała procedura wysyłki i ubezpieczenia towaru wraz z pakowaniem jest po naszej stronie.

Poszukajmy zatem, lokalnego autoryzowanego dostawcy urządzeń aby mieć pewność, że nasze urządzenie pochodzi z polskiej dystrybucji i może zostać naprawione przez wykwalifikowany zespół w ciągu 24h.

Serwis kserokopiarek opole