Kilka słów o nas

Eltropol

Firma Eltropol istnieje nieprzerwanie od ponad 30 lat. Jako autoryzowany przedstawiciel marek Kyocera i HSM, zaopatrujemy firmy i instytucje państwowe w niezawodne urządzenia biurowe. Naszym celem jest zapewnienie fachowej obsługi nie tylko podczas realizacji zamówienia kserokopiarki lub drukarki, ale również w okresie gwarancyjnym i pogwarancyjnym.

Poniżej przedstawiamy kilka powodów, dla których warto złożyć u nas zamówienie.

Obserwuj nas na Social Media:

Szeroki wybór

Ogromny wybór Kserokopiarek, Drukarek, Niszczarek

Wierzymy, że produkt musi być odpowiednio dobrany do potrzeb i specyficznych wymagań. Dlatego z roku na rok Klienci wracają do nas, ponieważ po prostu nie mogą znaleźć właściwego dla Siebie rozwiązania u naszych głównych konkurentów niespecjalizujących się w kserokopiarkach, jak np.: mediaexpert czy mediamarkt.

Obietnica Najniższej Ceny

Najniższe ceny na rynku

Dokładamy wszelkich starań, aby oferować naszym klientom najniższe możliwe ceny na wysokiej jakości produkty. Dzięki temu, że jesteśmy autoryzowanym sprzedawcą marki Kyocera i HSM, gwarantujemy najniższe ceny na produkty z polskiej dystrybucji.
Dlatego przygotowaliśmy Naszą Obietnicę Najniższej Ceny, która gwarantuje oszczędności na zamawiane u nas kserokopiarki, drukarki czy niszczarki.

Gwarancja Produktów z Polskiej Dystrybucji

Autoryzowany Partner Kyocera i HSM

Zakup u autoryzowanego partnera daje gwarancję, że urządzenie jest przeznaczone na polski rynek, ponadto posiada polskie wsparcie producenta, polskie menu oraz oryginalną nakładkę na panel sterowania w języku polskim.

Nieautoryzowani dostawcy oferują zazwyczaj urządzenia z importu, przeznaczone na inne rynki. W tej sytuacji wszelkie naprawy gwarancyjne mogą odbyć się tylko u sprzedawcy takiego urządzenia, który z kolei musi wysłać urządzenie do kraju, w którym je nabył, aby zostało naprawione w ramach gwarancji przez autoryzowanego partnera. Może się to wiązać z dużymi kosztami transportu i oczekiwaniem na naprawę sprzętu. Naszą Obietnicę Najniższej Ceny, która gwarantuje oszczędności na zamawiane u nas kserokopiarki, drukarki czy niszczarki.

Gwarancja Produktów z Polskiej Dystrybucji

Serwis Pogwarancyjny

Udzielamy 2 - letniej gwarancji na wszystkie nasze produkty. Jesteśmy przekonani o jakości urządzeń jakie Państwu proponujemy. W sytuacji, kiedy zakupiona u nas kserokopiarka jest już po okresie gwarancyjnym, nie zostawiamy Klienta z problemem. Jako autoryzowany partner posiadamy dostęp do części zamiennych do oferowanych urządzeń - przede wszystkim tych, które najczęściej się zużywają. Mogą być Państwo pewni, że pomożemy z każdą usterką, nawet po okresie gwarancyjnym.

Gwarancja Produktów z Polskiej Dystrybucji

Uczciwe Doradztwo

Zajmujemy się tematem kserokopiarek już bardzo długo i sporo wiemy na temat pracy w trudnym środowisku biurowym oraz problemów, jakie w związku z tym Państwo napotykają.


Zdajemy sobie sprawę, że przy pierwszych odwiedzinach naszej strony internetowej nie zawsze są Państwo w stanie dokładnie określić swoje potrzeby, ale zapewniamy, że pomożemy znaleźć odpowiednie rozwiązanie.

Nasza imponująca oferta produktów poparta jest autentycznymi doświadczeniami. Zawsze służymy obiektywnymi poradami, jesteśmy gotowi wysłuchać Państwa opinii i odpowiedzieć na wszelkie pytania. Nasz dział obsługi klienta jest dla Państwa dostępny w dni robocze od 8.00 do 16.00.

Zweryfikowane

Opinie

Robert BUDNICKI
Czytaj więcej
Bardzo dobry, szybki kontakt i doradztwo, zależy im na kliencie, a to bezcenne w tych czasach.
Mirek Mikosiński
Czytaj więcej
Najlepszy serwis i bardzo dobry punkt sprzedaży i doradztwa przy zakupie kserokopiarek
Lilla
Czytaj więcej
Świetny serwis drukarek. Nie trzeba długo czekać na realizację napraw.
Sebastian G.
Czytaj więcej
w ostatnim czasie szukałem urządzenia wielofunkcyjnego (kopiarka, skaner i drukarka) dobrej jakości. W firmie eltropol znalazłem duży wybór używanych urządzeń tego typu, doradzili mi fachowo i pomogli w wyborze za co bardzo dziękuje. jestem bardzo zadowolony i polecam usługi tej firmy.
Wojtowicz
Czytaj więcej
Zawsze można nich liczyć jak zepsuje się drukarka w biurze.
Adrian
Czytaj więcej
Szybko reagują na zgłoszenia serwisowe.
Jolanta
Czytaj więcej
Sprzęt biurowy z najwyższej półki. Urządzenia godne polecenia.
Małgorzata
Czytaj więcej
Szeroki wybór sprzętu, bardzo miły personel, świetnie doradzają wybór. Zaufałam im i jestem zadowolona.
Poprzedni
Następny