O nas

Zakład Elektroniki ELTROPOL

Zakład Elektroniki ELTROPOL został założony w 1989 roku. Zajmujemy się sprzedażą i serwisem kopiarek, drukarek oraz innych urządzeń biurowych.

Jako autoryzowany przedstawiciel KYOCERA gwarantujemy profesjonalny serwis oraz w ciągłej sprzedaży oryginalne materiały eksploatacyjne i części zamienne.
Nasz obszar działania rozciąga się na całe województwo opolskie oraz województwa ościenne.

Dzięki pozycji na rynku zdobywanej przez ponad 20 lat istnienia firmy oferujemy sprzedaż materiałów eksploatacyjnych wszystkich producentów w bardzo atrakcyjnych cenach.

Filozofia zawarta w słowach “Great Products, Great People“ łączy firmę HSM i jej partnerów handlowych na całym świecie. Do czynników, które wpłynęły na sukces HSM należy filozofia konsekwentnie stosowana przez właścicieli i zarząd przedsiębiorstw.a

 

Firma KYOCERA jest obecnie jednym z wiodących światowych producentów nowoczesnej ceramiki, elementów elektronicznych, ogniw słonecznych, telefonów komórkowych i elektroniki biurowej. Zasoby firmy są kierowane do trzech kluczowych obszarów: informacji i komunikacji, ochrony środowiska i ułatwianie życia.

Close Menu
×

Koszyk